Zeilen


Het zeilen in Friesland is al sinds jaren een begrip in binnen- en buitenland. Wat het zeilen op de Friese meren zo bijzonder maakt, is dat alle meren onderling zijn verbonden. Er zijn talloze ligplaatsen in de vrije natuur, of juist in prachtige dorpen en steden. Om iedere hoek schuilt weer een ander landschap. De afstanden zijn erg overzichtelijk, zodat het zeilen in Friesland zowel voor korte als voor lange tochten erg geschikt is.

Heb je geen eigen boot? In onderstaand overzicht vind je organisaties die zeilboten verhuren.

Aanbieder Plaats Website Aanbieding Voorwaarde
Ottenhome Outdoor Events Heeg ottenhomeheegevenementen.nl
De Twirre Earnewâld detwirre.nl 10% korting Aantonen dat je een student bent
Friesland Camping Bergumermeer Sumar bergumermeer.nl
Zeilschool de Morra Hemelum zeilschooldemorra.nl
Zeilschool Neptunus Idskenhuizen zeilschoolneptunus.nl
H2O events Heeg h2oevents.nl
Sailcharter Friesland Sneek sailcharterfriesland.nl
Frisian Sailing Lemmer frisian-sailing.com
Friesland Zeilen Sneek frieslandzeilen.nl
Zeilschool Pean Nes-Akkrum pean.nl
Zeilschool de Veenhoop de Veenhoop zeilschoolfriesland.nl
Friesland Charter Akkrum frieslandcharter.nl
Zeilschool de Kikkert Lemmer dekikkert.nl
Uit-Zeilen Sneek uit-zeilen.nl
’t Garijp watersportcentrum Goingarijp garijp.nl
de Friese toer Sneek defriesetoer.nl
Rufus aan het water Broek rufus.nl
Krekt Sailing Sneek krektsailing.nl

 

Pagina delen:  


Facebook

Ontvang jij de nieuwsbrief van Friesland al?

Meld je aan en ontvang iedere maand onze nieuwsbrief met de leukste evenementen in Friesland, aantrekkelijke arrangementen en leuke nieuwtjes over de provincie.

Zoeken op Friesland.nl

De lekkerste Friese cookies

Friesland.nl maakt gebruik van cookies om goed te kunnen functioneren. Door gebruik te blijven maken van onze website, of door deze melding te sluiten, geef je aan hier akkoord mee te gaan.