Direkt zum Hauptinhalt

Tentoonstelling Dubbel Zien in gemeentemuseum het Hannemahuis

Harlingen

Van 8 maart tot 8 juni 2025 in gemeentemuseum het Hannemahuis de expositie Dubbel Zien.

Hier schon mal ein Vorgeschmack

Tentoonstelling ‘Dubbel Zien’ in de grote expositiezaal in Gemeentemuseum het Hannemahuis – 8 maart t/m 8 juni 2025

Al twintig jaar maken zij kunst op locatie en vanuit hun broedplaats Werkplaats12 Harlingen, individueel maar soms ook in gezamenlijkheid: Ellen van Putten en Erik Sok, inmiddels gewortelde Harlingers. De duo-tentoonstelling 'Dubbel Zien', waarin zij hun werk exposeren, mag bijzonder heten. Bijzonder omdat het veelal 'out of the box'-werken zijn.

Ellen die in haar vijf meter lange houtskoolwerk een cadeau van de zon kreeg.

Een afwisselende collage van houtskooltekeningen toont verschillende rafelranden van de natuur, waarin soms minder geliefde dieren een podium krijgen.

Erik doet onderzoek naar de grote meesters en speelt met dat gegeven in zijn eigen werk. Zijn Apodictische Confusie laat hij vergezellen door een werkende groene PTT-telefoon. Erik werkt in verschillende technieken, zoals olieverf, assemblages, installaties en een videopresentatie.

Beiden zijn zij te zien op het bankje van Lourens Alma Tadema.

‘Dubbel Zien’ is een veelzijdige tentoonstelling waarin ook de buitenruimte een (kleine) rol speelt.

Voor openingstijden: www.hannemahuis.nl

Het Hannemahuis is elke tweede zondag van de maand gratis toegankelijk.

Wann:
t/m 29 juni
Entfernung zu Ihrem Standort:

Hier finden Sie Tentoonstelling Dubbel Zien in gemeentemuseum het Hannemahuis

Voorstraat 56
8861 BM Harlingen
Route planen

vanaf jouw locatie

Zeige Suchergebnisse